Allmendinger

Meble

Aiko - fotel
Producent: Softline

AIKO to krzesło wypoczynkowe o rozłożystej, tapicerowanej skorupie i miękkich, zaokrąglonych kształtach gwarantujących najwyższy komfort. by nadać kompozycji lekkości, nogi zaprojektowano ze smukłej konstrukcji stalowej. Pokrowce są ściągane i można prać je chemicznie.

Wymiary:

szer. 66 cm | gł. 57 cm | wys. 69 cm
wys. siedziska 45 cm

Aiko - fotel
Angel - fotel
Producent: Softline

Fotel Angel jest niemalże ikoną designu. Może stać się miejscem do wypoczywania a jednocześnie naturalnie i elegancko podkreślać wnętrze w jakim się znajduje.

Pokrowce są ściągane i można prać je chemicznie.Chair: L 81 D 76 H 102 SH 42 cm.

Angel - fotel
Basket - fotel
Producent: Softline

Basket to nowość w ofercie Softline. W port folio Basket jest fotel i sofa, które wyróżnia niskie i wysokie oparcie. Więc sam wybierz, które będzie odpowiednie dla Ciebie! Weną tego projektu były kosze, które miały zapewnić urlopowiczom nad morzem osobiste i intymne terytorium. Jeżeli odczuwasz brak prywatności to Basket jest dla Ciebie idealnym meblem. Wszystkie elementy kolekcji dostępne są w barwnych tapicerkach (sprawdź galerię). Pokrowce są ściągane i można prać je chemicznie.

Wymiary: - Low back- 90x74x95 cm h - High back-

Basket - fotel
Basket - sofa
Producent: Softline

Basket to nowość w ofercie Softline. W port folio Basket jest fotel i sofa, które wyróżnia niskie i wysokie oparcie. Więc sam wybierz, które będzie odpowiednie dla Ciebie! Weną tego projektu były kosze, które miały zapewnić urlopowiczom nad morzem osobiste i intymne terytorium. Jeżeli odczuwasz brak prywatności to Basket jest dla Ciebie idealnym meblem. Wszystkie elementy kolekcji dostępne są w barwnych tapicerkach (sprawdź galerię). Pokrowce są ściągane i można prać je chemicznie. Wymiary: - Low back- 145x74x95 cm h - High back- 145x74x127 cm h.

Basket - sofa
Blast - stolik
Producent: Softline

stolik kawowy w kolorze białym ,płyta MDF z połyskiem, nogi metalowe powlekane chromem.
. Q45 h 47

Blast - stolik
Regulamin | O NAS | Polityka Prywatności | Koszty wysyłki | Płatności | Kontakt
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Wykonanie i utrzymanie: iw@com