Allmendinger

Agora - fotel

Agora - fotel
Kategorie: Fotele

Nowa kolekcja Andreu World – Agora – to w pełni tapicerowany fotel, zbudowany na bazie litego drewna i aluminium.
Spokojnym gestem obejmuje i zaprasza nas do wypoczynku; komfortowa ergonomia i elegancka prezencja to elementy wyróżniające go na tle innych. Stworzony do relaksu, czytania, słuchania muzyki czy też chwili zadumy. Agora zaprasza Was do dzielenia się miejscem, które ułatwia kontakt z innymi, w chwilach gdy tak trudno skupić się nam na rzeczach wymagających naszej uwagi.
Agora oferuje nam wiele funkcjonalnych rozwiązań, od cztero-gwiezdnej, obrotowej podstawy wykonanej z polerowanego aluminium, obrotowej podstawy wykonanej z litego drewna, aż po cztero-nożną podstawę z drewna; dzięki czemu nadaję się do szerokiej gamy rozwiązań: od przestrzeni publicznej po wnętrza prywatne.
Agora spełnia najbardziej wymagające testy wytrzymałościowe (ISO 5 czy ANSI BIFMA). Jednocześnie w procesie produkcyjnym o zadbanie o jak największe poszanowanie środowiska naturalnego i rozwój zrównoważony.

Agora - fotel
Agora - fotel
Agora - fotel
Agora - fotel
Agora - fotel
Agora - fotel
Agora - fotel
Regulamin | O NAS | Polityka Prywatności | Koszty wysyłki | Płatności | Kontakt
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Wykonanie i utrzymanie: iw@com