Allmendinger

Polityka Prywatności

  1. Kupujący zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych niezbędnych do realizacji zamówienia.
  2. Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb i nie są udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).
  3. Kupujacy ma prawo wglądu do swoich danych, ich korekty oraz zadania usunięcia ich z bazy danych sklepu. Aby dokonać aktualizacji należy zalogować się w serwisie www.akademiaarchitektury.pl. podając swój adres e-mail i hasło.
  4. Allmendinger sp. z.o.o zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności a zmiany te będą publikowane na stronie www.allmendinger.pl
  5. Allmendinger sp. z.o.o nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych lub adresowych klientów swojego serwisu.
  6. Zamawianie produktów oferowanych przez AllmendingerSp. z.o.o wymaga podania w odpowiednim formularzu pełnych danych adresowych i kontaktowych. Dane te wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówienia.
Regulamin | O NAS | Polityka Prywatności | Koszty wysyłki | Płatności | Kontakt
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Wykonanie i utrzymanie: iw@com